Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Marijampolės tinklinio komanda LTF taurės varžybose iškovojo trečiąją vietą

Martynas LynikasSavaitgalį Raseiniuose vyko Lietuvos tinklinio federacijos „Didžiosios taurės” finalinis keturių komandų turnyras. Marijampolės „Sūduvos” tinklininkai 1:3 (18:25, 17:25, 25:16, 19:25) pralaimėjo Raseinių „Norvelitai” bei 1:3 (21:25, 25:21, 19:25, 13:25) Šiaulių „Elga Master-Idea”. Lemiamose rungtynėse dėl trečiosios vietos „Sūduva” lengvai 3:0 (25:17, 25:18, 25:20) nugalėjo Gargždų „SC”. Marijampolės komandoje geriausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Martynas Lynikas. LTF „Didžiąją taurę” trečius metus iš eilės iškovojo Šiaulių „Elga Master-Idea” finale 3:1 (25:13, 25:23, 18:25, 25:23) nugalėję „Norvelitą”. Taurės varžybomis „Sūduva” užbaigė 2015 metus, kurie buvo sėkmingiausi Marijampolės tinklinio istorijoje: pirmą kartą laimėtas Lietuvos čempionatas, pirmą kartą LTF taurės varžybose iškovota trečioji vieta.

Artimiausias Lietuvos vyrų tinklinio čempionato rungtynes „Sūduva” žais 2016 metais sausio 9 d. Kelmėje su vietos „Etoviu” ir sausio 10 d. Marijampolėje su Vilniaus „VGTU”.